تبلیغات
..:: ALIONLINE ::.. - اهرام مصر
 
..:: ALIONLINE ::..
 
 
 

اهرام مصر – قدمت ، چگونگی ساخت و دلیل پیدایش

باستانشناسان قدمت آنها را در حدود 5000 سال تخمین می زنند اما در یافته هایی در خردهای باستانی و با توجه به برخی شواهد قدمت آنها به بیش از 27000 سال می رسد. یکی از دلایل این تخمین وجود نام فرعون و همزمان دانستن تمامی فراعنه با دوره پیامبری حضرت موسی است.

فراعنه ی واقعی که در عهد آتلانتیس و کمی بعد از آن می زیسته اند کاملا با فراعنه زمان حضرت موسی متفاوت بوده و آنان از 124 هزار پیامبر خداوند محسوب می شدند. از این دسته می توان به هرمس مثلث العظمه که متون بسیاری را بر روی الواح سنگی به خط باستانی هیروگلیف بیادگار گزارده نام برد. شآیان ذکر است که برخی از این الواح ترجمه شده و در کتابی به زبان فارسی به نام هرمتیکا به چاپ رسیده که حاوی مطالب بسیار ارزشمندی از این الواح است. در این کتاب حدسیات و گمانهایی مبنی بر یکتا دانستن هرمس با برخی پیامبران قدیمی منجمله ادریس پیامبر آمده است.

انسانهای آن عهد از درصد بیشتری از توانایی مغز خود (نه فقط مغز فیزیکی) استفاده می کردند و دارای قدرتهایی بودند که در حال حاضر از آنها به عنوان قدرتهای ماورایی یاد می شود در صورتی که برای افراد آن زمان امری بدیهی و عادی بوده است از قبیل روشن بینی، طی الارض و ... .لازم به ذکر است که ابر انسانهایی که در دورانهای قبل از آتلانتیس یعنی "لموریا" و "مو" زندگی می کردند نیز به مراتب از آتلانتین ها قویتر بوده اند. همانطور که می دانید انسانهای کنونی از 3 الی 7 درصد توانایی مغز خود استفاده می کنند که این عدد در زمان آتلانتین ها بسیار بیشتر بوده است. اساتید بزرگ در خردهای باستانی دلیل از بین رفتن و ناپدید شدن آتلانتیس را غرور بیش از حد مردم آن زمان دانسته و این غرور موجب برانگیختن قهر خداوندی و از بین رفتن آنها شده است.

مصر سرزمین مقدسی بوده و پیامبران زیادی یا در آنجا بوده اند یا بدانجا سفر کرده اند. حالا باید معنای واقعی هرم را بررسی نماییم:

هرم در انگلیسی Pyramid نامیده می شود که لغتی با ریشه یونانی است:

Pyramid = Pyr-a-mid = Fire-in the-Middle

که به معنی "آتشی در میانه" است. این شبه جمله نمادی است از نیروی عظیم الهی موجود در قلب که به آن "نقطه ای در قلب" یا "بذر جاودان" نیز می گویند.

کلمه هرم در خطوط هیروگلیف:


همانطور که مشاهده می شود این نمادها نیز کاملا قابل تشریح هستند.
نماد اول از سمت چپ نماد انسانی است که با بزرگتر نشان دادن سر آن می خواستند تجمع انرژی بیشتر را در ناحیه چاکرای تاج نمایش دهند.
نماد وسط که یک پرنده (عقاب) است همواره سمبل انرژی الهی است - از نمونه های دیگر می توان به کبوتر سفید یا سیمرغ در افسانه های پارسی اشاره کرد.
و نماد آخر هم که بس بدیهی است و سازه هرم را نمایش می دهد.

در اصل در این 3 نماد راز هرم را فاش نموده اند.

ابعاد هرم :

ارتفاع :280 رویال کوبیت (Royal Cubits واحد سنجش طول در آن زمان که معادل 0.524 متر است) 138.8 (146.6 متر قبل از خرابی)
هر ضلع : 440 رویال کوبیت یا 230 متر
کل وزن تخمینی: 5.9 میلیون تن

برش گرافیکی اهرام

با این دیدگاه می توان به مواردی ارزشمند در بحث هرم دست یافت.

هرم دارای ابعاد مشخصی در تمامی جهات است از قاعده تا طول اضلاع و ارتفاع که این ابعاد از قانون خاصی بر اساس نسبت الهی 1.618 تبعیت می کنند که به آن عدد فی می گویند. اگر هرمی مطابق شکل زیر و رعایت نسبت الهی ساخته شود خاصیت بسیار جالبی پیدا می کند و آنهم تجمع حجم بسیار بالای انرژی در نقطه �%8درباره وبلاگ


برای نمایش در بهترین شکل از مرورگر Internet Explorer استفاده نمایید.
دو آدرس سایت:www.sky-eagle.lii.ir و www.sky-eagle.vov.ir

مدیر وبلاگ : Alireza
مطالب اخیر
IT AGE |عصر فناوری اطلاعات - IT AGE |عصر فناوری اطلاعات IT AGE |عصر فناوری اطلاعات - IT AGE |عصر فناوری اطلاعات
نویسندگان
نظرسنجی
نظر خود را در رابطه با این سایت بیان كنید


جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

دریافت كد بازی آنلاین تصادفی

Bahar-20 بهاربیست


کد شمارش معکوس سال نو

Bahar-20


این صفحه را خانگی صفحه ی خانگی خود کنید فروش انواع نوت بوک و قطعات رایانه

                    
 
 
 
IT AGE |عصر فناوری اطلاعات - IT AGE |عصر فناوری اطلاعات